Четвер, 25.04.2024, 17:47
| RSS

ANTI'S

Золота Пенсія


Накопичувальний Пенсійно Інвестиційний Фонд

«ЗОЛОТА ПЕНСІЯ»


   Основа: Для того ,щоб мати гарантію і безпеку , що гроші Абонента Вкладника (АВ) , у Накопичувальному Пенсійно Інвестиційному Фонді (НПІФ) з роками не будуть знецінені від інфляції , не будуть заблоковані на рахунку банку, в зв’язку з його банкрутством, украдені нечесними працівниками фінансових установ ,та таке інше . Потрібно гроші АВ перевести в еквівалент золотих зливків . І АВ у золоті накопичує додаткову пенсію у НПІФ .

    Як відомо , золото завжди зберігає свою цінність , та в будь який день може дути переведено , у будь який грошовий еквівалент.

    НПІФ закупляє золото у зливках різної ваги . АВ вкладаючи стартову суму грошей до НПІФ отримує еквівалент у золотих зливках . Гроші внески АВ до НПІФ проводяться щомісяця , або за договором сторін.

    Кожен АВ Вибирає форму зберігання його золота у НПІФ . В загальному еквіваленті АВ у НПІФ , або має право на персональний сейф з двома ключами ,один у АВ другий у НПІФ, та прозорою ,скляною , верхньою кришкою , для поточного контролю наявності золота , та коштовностей АВ, це дозволяє АВ вкладати до НПІФ власні золоті прикраси . Сейф зберігається у НПІФ , або Національному Банку України , інших банках, за договором сторін.    

    Термін дії договору АВ і НПФ від одного року і більше . Чим довший  термін угоди на обслуговування  у НПФ , тим вищий процент прибутку для АВ.  В кінці календарного так, і року від дня стартового вкладу АВ робиться офіційний звіт про фінансові успіхи НПІФ , та проводиться нарахування дивідендів АВ, закупівля золота ,та інше , згідно з договором сторін.

   В договорі НПІФ з АВ вказується ;

-          Який об’єм грошей та золота АВ може бути використано для Кредитно – Інвестиційних Програм , під які проценти прибутку ,  в які програми , які об’єкти ,та інше за договором сторін.

-          Умови дострокового виходу АВ з НПІФ . АВ має право будь коли вийти з НПІФ без отримання дивідендів за поточний рік перебування в НПІФ, та обов’язковим попередженням про це за 30 днів  НПІФ. Це інструмент взаємного контролю АВ та НПІФ є обов’язковий .

-          Та інше , окремо укладається в договорі сторін.

   Один раз на рік (30 днів) ,(в разі якщо договори  АВ з НПІФ на один рік) відлік йде з дня стартового вкладу АВ у НПІФ , АВ має право для прийняття рішення та узгодження з НПІФ ,на подовження  чи призупинення членства у НПІФ , переоформлення процентних ставок , умов використання грошей та золота  АВ , та інші питання між АВ та НПІФ . В разі не звернення АВ у ці 30 днів до НПІФ умови на наступний рік залишаються попередніми, якщо інше непередбачено договором сторін.

  Додаткова закупка золота АВ до НПІФ може бути проведена у будь який робочий день НПІФ на протязі усього року з додатковою зміною у договорі сторін.

   НПІФ немає права займатися господарською діяльністю.

   Золото АВ є його власністю , а НПІФ  має право на договірній основі з АВ брати кредит у НБУ ,та інших банків ,під заставу золота АВ ,для проведення Кредитно – Інвестиційних програм.

   НПІФ зобов’язаний щорічно звітувати перед АВ , а що квартально та щомісячно за договором сторін, про використання грошей та золота АВ , та про прибуток НПІФ .

   Виплата додаткової пенсії АВ проводиться кожен місяць , вік з якого починається виплата додаткової пенсії та сума грошей обирає сам АВ .

   Головним є те що золото для проплати АВ вилучається, і переводиться  в грошовий еквівалент один раз на поточний рік  . Додаткове вилучення золота АВ з НПФ можливе в разі потреби на лікування АВ , також цю проблему можливо вирішити і без вилучення золота АВ , а шляхом надання НПІФ без процентного кредиту на лікування АВ. Та інше окремо передбачене у договорі сторін.

    Багато нинішніх пенсіонерів зідрали для себе збереження у іноземній валюті , та як показав час , інфляція ,економічні проблеми, призводить  до знецінення готівкових грошей.

    Тому пенсіонери також можуть стати АВ у НПІФ , їм потрібно заключити договір на обслуговування з НПІФ ,і перевести наявні у них гроші в золото , та доручити НПІФ згідно договору сторін на збереження золота ,та використання у кредитно інвестиційних програмах , та виплату додаткової пенсії АВ. Алгоритм співпраці аналогічний як і для АВ які накопичують золото для додаткової пенсії.

   НПІФ проводить грошове обслуговування АВ виключно через банк- емітент  ,  з яким заключається договір НПІФ, або банк який обирає АВ сам . Усі грошові потоки як від АВ до НПІФ , так і від НПІФ до АВ  проходять лише через рахунки у банку.

     НПІФ має право самостійно розробляти Кредитно Інвестиційні програми , так і залучати інші інвестиційні компанії для реалізації програм на договірній основі.

     НПІФ зобов’язаний перед впровадженням Кредитно Інвестиційних програм проводити обґрунтування їх доцільності  для АВ , за окремим договором проводити експертизу в незалежних наукових установах. Та страхувати майбутні ризики при реалізації Кредитно Інвестиційних програм.

   НПІФ це колектив працівників , бажано з науковими економічними знаннями, котрі розробляють Концепцію розвитку НПІФ , та напрямки економічної діяльності. Управляють та контролюють виконання Кредитно Інвестиційних програм , обслуговування АВ, та інше згідно статуту НПІФ . Саме головне це фінансова відповідальність  кожного працівник НПІФ перед АВ за збереження  грошей та золота АВ.

   Усі правила роботи та відповідальності описуються та рівні договору заключають ся між власником НПІФ та кожним його працівником. Інформація про обов’яжи та відповідальність у НПІФ є відкритою для АВ , і у будь який день за бажанням АВ йому надається .

    Гарантом збереження золота АВ може бути держава, тобто золото АВ може зберігатися у сховищах НБУ  , в загальній масі  , або в іменних боксах.

    Це є вигідно для держави так як і для АВ у НПІФ. Цей алгоритм дозволяє спростити механізм збереження золота АВ , а НПІФ можуть почати роботу до будівництва власних сховищ на рівні області. Усі інші відділення НПІФ працюють без збереження грошей та золота , це дозволяє зорганізувати швидко підрозділи по усій державі .

     25 липня 2005 року

       Побережний Петро Анатолійович

                                                                                 

    P.S.   Зараз на руках у громадян України 50 - 100 мільярдів доларів…


                                Оце ІНВЕСТОР !!! 

                    Березень 2010 року.



Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0