Понеділок, 17.12.2018, 10:46
| RSS

ANTI'S

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Поганий той солдат який не мріє стати генералом …
26.07.2010, 15:25

    Корупція - це коли солдат не навчається , не працює над собою, а будучи ад’ютантом у генерала починає керувати армією на власний розсуд , сподіваючись , що за це отримає генеральські погони…

   Та нагорода для солдата  за це одна - ешафот , а для армії це закінчується повною поразкою в бою… 

    Щось подібне зараз в Україні на осінь  2009 року твориться у секретаріаті КМ. Секретаріат КМ « загрався » у своїй роботі ,а це втрата документів в секретаріаті КМ , відверта брехня секретарів , організація буферних структур таких як Урядова Гаряча Лінія, котра  є імітацією роботи по наданню допомоги в роботі Примєр міністру України ,  та уряду загалом.

    Не займаючись вирішенням проблем з якими звертаються громадяни, люди , до КМ вони з умисно створюють хвилю проблем . Тобто якщо ви учора не вирішили одної проблеми у людини яка просить про допомогу  то завтра у вас буде уже три проблеми , позавчорашня , вчорашня та сьогоднішня з якою знову звернеться людина до вас , тому як проблема її не вирішена і це створює для неї нові проблеми !!! 

   Та це проблема для людини яка звертається , а не для ЧИНОВНИКА з секретаріату КМ, для них  це шанс виторгувати для себе більшу зарплату , розширити штат підлеглих для «важкої праці »  , щось на шталт Урядової Гарячої Лінії  , щоб люди туди дзвонили, та там розказували про свої проблеми та  відсутність будь якої роботи по вирішення проблем людей, які звертаються за вирішенням цих проблем до секретаріату КМ. А секретаріат при цьому тільки накопичує кількість скарг та клопотань від людей . Тому як це для них  є доказом, що проблем у людей дуже багато і вони є потрібні в своїй роботі  щоб «ДОПОМАГАТИ» усім хто до них звертається. 

  Та це схоже на те , для прикладу  припустімо собі , що в  Україні введена друга державна мова. Тоді питання ,«А що будуть обіцяти виконати половина політичних партій та політиків» , щоб їх знову обрали депутатами до ВР ? .

    Так само і секретаріат КМ пішов по цьому шляху , бо коли скажімо тільки я оди написав більше 15 скарг на секретаріат КМ за піврічну мовчанку , за втрату листів, документів. То щоб розглянути тільки мої скарги , скільки потрібно робото – часу чиновників , а скільки потрібно паперу .А це усе гроші Бюджету України на «вітер» , тому як ніхто не вирішує моєї проблеми, а вирішується відносини між чиновниками секретаріату хто винен. І в «кращому» разі винного уже нема на даному робочому місці, тому як він пішов на підвищення посади ЧИНОВНИКА ,  і карати нема кого за порушення закону. Тому як цей ЧИНОВНИК вже керує тим кого варто карати , а себе «любого» карати НЕМОЖНА .

      А  саме головне ще,  це коли помічник в помічника в секретаря КМ ,тобто «ЧИНОВНИК» КМ, вирішує кому, куди направити  на розгляд звернення людини до КМ на власний розсуд . І тут , У ЦЕМУ ,найвища насолода  ЧИНОВНИКА «Можна трошки покерувати державою Україною»   !????? …

    А враховуючи великий штат секретарів помічників , аналітиків та ще Бог знає яких «спеціалістів», можна стверджувати , що Примєр міністру України Юлії Володимирівні Тимошенко мало що зостається для керування Державою Україна …  Тоненька стежечка між повноваженнями СЕКРЕТАРІВ  км     ...

     Та дискусія яка зараз найактуальніша  в Україні серед політиків , а яка нам вертикаль влади потрібна Президентська    чи  Парламентська втрачає БУДЬ ЯКИЙ  сенс …

    У нас в Україні Секретарська вертикаль ВЛАДИ . І це по усіх структурах Влади у Державі Україна , від столиці до села.

    Це страшно , тому як і за «Розвиненого соціалізму» усі секретарі керували державою, і ніхто ні за що НЕВІДПОВІДАЄ ПЕРЕД ЗАКОНОМ в тій державі.

    Результат керування і існування СССР усім відомій то ,що МИ хочемо так само зробити і з Україною ???

    Перший раз то було смішно , а зараз це уже страшно.

              «СЕКРЕТАРІ СЕКРЕТАРІВ ОБЄДНУЙТЕСЬ» 

М. Хмільник                               Побережний П.А.   

Осінь 2009 року.

Категорія: Мої файли | Додав: Змій
Переглядів: 555 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0