Субота, 20.04.2024, 12:51
| RSS

ANTI'S

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Законопроект про стимулювання виробництва матеріального продукту в Україні .
27.07.2010, 20:28

Законопроект про стимулювання виробництва матеріального продукту в Україні .

    Не можуть не працювати , не створювати матеріального продукту заводи , фабрики , підприємства , земля .

    Законопроект регулює  мінімальну кількість найманих працівників на виробництві матеріального продукту.   

   Для стимулювання відновлення виробництва матеріального продукту в Україні на 12 років запроваджується  обмеження в мінімальній чисельності найманих працівників на  підприємствах.

         Заводи , фабрики , підприємства , земля є джерелом створення матеріального продукту . Продукту, за випуск, та продаж якого наймані працівники, і власники отримують зарплату, та прибуток.

   Власник заводу , фабрики , підприємства, землі зобов’язаний організувати випуск матеріального продукту при підтримці усіх держаних структур згідно законів України.

    Відповідальність за організацією ,та контроль по відродженню матеріального виробництва України,  розподілена між трьома суб’єктами:

  1-Державними органами , Кабінетом Міністрів на чолі .

  2-Власниками   заводів , фабрик , підприємств , землі.

  3-Найманими працівниками.

    Першочергові замовлення на закупівлі матеріальних виробів з Бюджету України мають Українські виробники, при рівних цінах на матеріальні вироби продукту , з іноземними виробниками . 

    Власники  зобов’язані надати  роботу найманому працівнику  для заробітку коштів на його  прожиття в межах технології виробництва, та фахової освіти найманих працівників . 

   Кількість найманих працівників регулює сам власник і максимальна чисельність не обмежується . Та чисельність найманих працівників не може бути  меншою від двох мінімальних норм , алгоритм напрацьовує  КМ для кожної галузі економіки матеріального  виробництва, яка залежить від  площі виробництва , та займаної площі землі , зокрема .

    Мінімальна чисельність найманих працівників напрацьовується КМ , власниками , та найманими працівниками з допомогою профспілок. І приймається  за взаємною згодою сторін , та  з підписанням 3-х сторонньої угоди, з доопрацюванням через кожні 3 роки . Угода діє до підписання наступної 3-х сторонньої угоди. На КМ покладено обов’язок підготовки та проведення 3-х сторонніх зібрань - переговорів кожен рік, з обов’язковим прийняттям протоколів напрацювань .

   Найманому працівнику власник обов’язково виплачує зарплату в кінці кожного поточного  місяця праці , не менше мінімальної прожиткової , встановленої законодавством України, та проводить платежі по сплаті усіх податків згідно законодавства України , власнику повертається ПДВ при реалізації матеріального продукту  за кордон України.  

    В разі якщо власник має проблеми , з можливістю реалізації матеріальної продукції  її продажем ,   організацією  роботу по випуску матеріального продукту, йому надається право на реорганізацію виробництва на один рік , 365 днів. Чисельність найманих працівників для реорганізації виробництва на протязі цього  року,  365 днів , не може бути меншою від одної мінімальної чисельності найманих працівників , згідної з 3-х сторонньої угоди  .

   Через рік , 365 днів, в разі не налагоджені виробництва, і незалучення  до праці найманих працівників в розмірі двох мінімальних норм, завод , фабрика , підприємство , земля підлягає примусовому банкрутству, та продажу через відкритий аукціон новому власнику.

    Власник котрий зобов’язався налагодити виробництво за один рік . І вразі якщо власник немає можливості , або не хоче на протязі трьох перших місяців залучити до праці найманих працівників в мінімально встановленому  розмірі, завод , фабрика , підприємство , земля підлягає невідкладному банкрутству на протязі одного місяця. Та продажі через відкритий аукціон новому власнику.

    Обов’язки за контролем виконання закону покладено на Міністерство Праці КМ .

  Весна 2010 року

                 Петро Побережний

Категорія: Мої файли | Додав: Змій
Переглядів: 837 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0