Неділя, 18.11.2018, 12:17
| RSS

ANTI'S

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Теорія - Крапля Всесвіту Ефіру . Частина 1 (українська)

Теорія - Крапля Всесвіту Ефіру . 

 

Ньютон детально  виклав свою точку зору на Ефір і  на можливість пояснення тяготіння  дією Ефіру.  -

 Лист  Ньютона Бойлю .  1782 р.  - (1)

 

Допоки ще не створено такої  теорії будови Ефіру , котра  пояснила б  систему молекулярних  вихрів , котрі зберігаючись  без обмежень у  часі,  без постійного  розсіювання  своєї енергії  у хаотичному русі середовища, яку  у звичайних середовищах називають теплотою. -

Дж. К. Максвелл .  Ефір .   1878 р.  - (2)

 

 

13 вересня 2013 року   Петро Побережний.

Крапля Всесвіту. Теорія будови Всесвіту , Ефір , Електрон – атом.


 


 


 

Крапля Всесвіту – (3)

 

Крапля Всесвіту Ефіру .

 

Весь наш Всесвіт про  який ми  так багато  знаємо з класичної науки насправді є набагато простіший  і складається він увесь  з часток Ефіру . Всесвіт , Ефір   не є пустотою, вакуумом та темрявою, Ефір це те  з чого  усе що ми бачимо тай  ми самі і створені. Та   сказати, що Ефір  це найменша неподільна   частка  Космосу не маю підстав. Навпаки маю підстави сказати , що сам Ефір Всесвіту тримається у Космосі разом у формі краплі , шару під дією більш щільніших елементів Космосу. Цей закон Космосу для Всесвіту є  єдиний як для  маленької крапельки води з дощу так  і  для гігантських квазарів , скрізь є  гармонія рівноваги, протидії тиску Ефіру на матерію . Матерія Всесвіту це Електрон – атом який  складаються з часток Ефіру котрі рухаються по кругу в тороїді.


 


 


 

Тороїд – (4)

 

Немає у Всесвіті  ні чорної  прихованої матерії, нема так званих «струн» Всесвіту, єдине що є -  це Ефір Всесвіту ,  на властивостях  якого і збудований наш матеріальний Всесвіт з Електрон – атомів . Електрон – атом це вихор Ефіру у вигляді тороїду  де частки Ефіру залишаються на своїх орбітах мільярди років , завдяки своїй кінетичній енергії та тиску самого Ефіру зовні. Тиск у середині тороїду менший тиску зовнішнього це  і тримає його форму допоки у ньому існує рух. При руйнуванні якого і утворюється так звана радіація, коли  Ефір починає покидати тороїд Електрон-атома , матерія змінює свої властивості.

Немає у Всесвіті ніякої сили  тяжіння, якщо вона і проявляється, то дуже на близьких відстанях матеріальних об’єктів, тай і то природа цього явища може бути не у силі притягування один до одного, а в  магнітні  взаємодії полів Електрон-атому, частин Ефіру.

Класична   думка  , що планети сонячної системи обертаються навколо Сонця насправді не є правдою, тому як увесь Всесвіт рухається . Сонце теж летить у просторі навколо центру галактики яка теж летить у Всесвіті, а не стоїть на місці. Тож планети і Земля зокрема,  летять у Всесвіті наздоганяючи Сонце по складній спіралезакрученій траєкторії.
 


 


 


 

Земля не крутиться кругом Сонця – (16)


 

Наздоганяють планети  Сонце тому , що тиск  Ефіру Всесвіту з боку Сонця є менший ніж з інших боків  Всесвіту,  тому  під дією  цього тиску  Ефіру і змушені летіти у Всесвіті за Сонцем. Планети,  як і Сонце у Галактиці зокрема, летять  допоки не витратять усю кінетичну енергію руху навколо самого Сонця ,  тоді або упадуть на Сонце , а в разі ж гибелі зірки стануть вільними мандрівниками Всесвіту. Та на Ефірних вітрах Всесвіту полетять у мандри до найближчих зірок.

Наш Всесвіт шар, крапля Ефіру  яка  має неймовірні розміри для розуміння їх людським розумом. Людина є навіть не піщинкою у порівнянні з Всесвітом . Тай час  у Всесвіті  не має  ні початку  ні кінця що є важко до розумфння , є лишень життя галактик та наше особисте життя  , яке має і початок , і кінець . Життя ж біологічне немає такого  ні початку ні кінця, воно є вічне як і Космос.


 


 

 


 


 

Планети сонячної системи - (5)


 


 


 

Співвідношення розмірів сонячної системи. –(6)

 

Розмір  Космосу , Всесвіт якого є його  маленькою  частинко важко піддаються розумінню. Навіть порівняння діаметру Сонця який становить 1 391 980 км. , до діаметру Землі 12756.274 км.  як шар, куля,  крапля у 109 міліметрів до крапельки у 1 міліметр. Викликає запитання, а чи відчуває Сонце , що Земля за ним летить у Всесвіті ? Астрономи запевняють , що можуть побачити гравітаційний вплив планет, так тож астрономи бачать, а  чи бачать самі  зорі ?   Взявши до розгляду Землю то при діаметрі шару, краплі  у  1 метр 27 сантиметрів ( один міліметр = 10 кілометрів)  то найвища гора Еверест , Маріанська западина буде у межах одного міліметру на цьому шарі, краплі. В порівняні з людиною то взагалі  є не спів ставно , можливо хто бачив     Еверест з близьку , або стояв у краю  навіть кілометрового провалля , щоб збагнути ці розміри.

Закони гідродинаміки ,газодинаміки, насправді ефіродинаміки ,   Ефіру є самими головними у Всесвіті, дії тиску Ефіру і є форматорами  та будівничими  усього , що ми бачимо у матеріальному Всесвіті. Закони геліоцентричного руху і зумовлені тими  різними тисками Ефіру у різних частинах Всесвіту.  Всесвіт має різні тиски Ефіру, він не є однорідний ,  Ефір теж не є однаковий у своїй структурі, між його частками  є ще нам невідомі  більша за густотою та  менші за розміром частки  Космосу , який і тримають Всесвіт у вигляді  шару , краплі. Можливо це і проявляється як так зване реліктове випромінювання , котре фіксується з усіх боків Всесвіту. Скільки ще є більш щільніших  та менших часток  Космосу навіть не берусь гадати, це уже поза моїм розумінням. Та не будь цих  менших , та щільніших часток у Космосы не було б Всесвіту самого,  жодної Галактики, зірки, матерії самої, нічого  не було б.  Усе розлетілось в різні сторони, Космос немає ні початку ні кінця  у нього нема меж, людському розуму це теж не осягнути ніколи. Можливо частка Ефіру, це теж тороид який складається з щільнішої матерії, яка і тримає Всесвіт разом.

Передивляючись вибухи ядерних зарядів, а особливо водневої бомби  вражає, що уся енергія вибуху йде до гори, до неба, незважаючи на колосальну енергію вибуху котра створює неймовірні тиски. Довго не міг зрозуміти невже повітря , атмосфера спроможна так впливати на продукти вибуху коли там під час вибуху  створюються такі  неймовірні тиски.  Потім зрозумів , що це не атмосфера повітря  формує цей ядерний гриб, тороїд,  а саме Ефір своїм тиском і формує цю форму.

Галактики , зірки планети просто плавають у Ефірі Всесвіту  маючи густину матерії меншу ніж Ефір, як плаває підводний човен в безкраїх океанах на Землі.

Ефір є тим хто нас не пускає у Всесвіт, наші космічні ракети мають здолати той тиск ,  який з боку   Землі є менший, бо Земля забирає на себе силу тиску Ефіру , а  з верху тиск Ефіру немає великих перешкод у атмосфері повітря . Тай скільки її там тої атмосфери  десяток кілометрів у масштабах Всесвіту.

Маючи сучасні космічні ракету з повними баками пального уже на орбіті Землі  бодай на 100 кілометровій висоті  ми б змогли  літати по Сонячній системі  уже сьогодні .

Проблему  визначено , що нам не дозволяє мандрувати у Всесвіті - це Ефір, це його тиск на матерію,  та знання ворога це уже половина перемоги над ним. А чому неможливо використати тиск Ефіру як пальне для ракет , тобто створивши різницю тисків з різних боків так званої літаючої тарілки і  можливо просто летіти, пливти в Ефірі куди завгодно, як підводний човен  міняє свою густину , набираючи та скидаючи воду з баків, піднімається та погружається в океан. Також на космічних кораблях з’явиться так звана гравітація, що дозволить людині літати на великі відстані без вади її здоровлю .

Навчившись регулювати тиском Ефіру людство отримає енергії стільки, що можна буде  створити на Землі штучний клімат, уже зараз  існує безліч згадувань про пристрої котрі впливають на вагу матерії , так звані анти гравітаційні пристрої…

Та масового застосування властивостей Ефіру допоки немає,  це допоки що є нездійсненною фантастикою для людства, не через можливість використання Ефіру його властивостей , а через саму людину «розумну».  Одвічне запитання, а де  буде «зароблятись бабло» тими хто не хоче працювати, владою, олігархами  ???  Її окремими особами яким замало мати мільярд , завжди хочуть  ще добавити нулів на рахунку у банку, краще почитали б думки  -  Рыбников Ю.С. , «НЕКОТОРЫЕ ФУНДАМЕНТАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ МАТЕМАТИКИ, ФИЗИКИ,  ХИМИИ » - (7) , знали б чого варті ті нулі .

У нас є одна на усіх Земля,  одне повітря, одна вода на усіх,  тому непотрібно за усе це воювати , а потрібно навчитись не заробляти «бабло» на руйнуванні біологічного життя , а жити в гармонії з природою на Землі, потрібно уже стати землянами та не руйнувати батьківського дому.  Нам усім вистачить і води і повітря і енергії Ефіру . На Землі є усе що нам усім потрібно на багато тисячоліть,  саме головне щоб  МИ  самі не загубили саму землю, воду, повітря  радіацією, хімікатами виробництва , нафтою та ядерною вибухівкою , спасіння самогубця  у його руках , у наших  руках.


 

Як зародилась матерія Всесвіту.


 

Матерія Всесвіту  зародилась у так званих чорних дірах, та класична  наука каже, що  ніщо навіть світло не може вирватись з неї, а як же виходить рентгенівське та гамма випромінювання,   з її країв виходить у Всесвіт плазма,  тай кожна галактика має в середині чорну діру, а то і не оду .

Будь яка сфера, шар, крапелька  тим більше Всесвіт Ефіру не є  ідеально круглою, тому як на неї діють сили з усіх боків котрі  є різними.

Галактики народившись від гідроудару, газоудару – ефіроудару,  Ефірних вітрів з різними векторними напрямками  руху, зразу починають розширюються , а не  з тискаються,  та  через мільярди років коли витратять кінетичну енергію і почнуть  руйнуватись   тоді  стають  туманністю Всесвіту, туманністю  де Ефір покидає матерію Електрон - атома. 


 


 


 

«Чорна діра»   Всесвіту  – (8)


 

Ефір постійно рухається у краплі Всесвіту, це так звані Ефірні вітри, та він не може його покинути , підійшовши до краю Всесвіту маючи кінетичну енергію він змінює форму Всесвіту і з краплі виходить «горбочок» . Та у Космосі усе має рівновагу  тому на неї діє та ще нам невідома  частка Космосу більшої густини та менших розмірів . Яка повертає потік Ефіру у Всесвіті в зворотному напрямку, коли ж і з іншої сторони крапельки Всесвіту  також  Ефірний вітер змінив напрямок, то вони  ці потоки Ефірного вітру мають зустрітись,  і вони зустрічаються ,  це  і є – ефіроудар  Ефіру це  є народження чорної діри , матерії Всесвіту, народження Електрон – атома. Структурування Ефіру у русі в тороїді Електрон – атому і  є первинною часткою матерії,  0 ряд  0 валентність це  найменша  цеглина всесвіту  з якої  на її властивостях і будується увесь наш матеріальний Всесвіт .


 


 


 

Формування тороїда - (9)

 

Спрямований рух в тороїді Електрон – атомі створює меншу його густину в порівняні з Ефіром Всесвіту  саме тому він мільярди років і підтримується у формі тороїда , Електрон – атом «живе»  за рахунок тиску краплі  Всесвіту   самого   Ефіру .


 


 


 

Тороїд газу у воді –(10)

 

Рух Ефіру у тороїді   і формує кругом себе магнітне   поле з часток Ефіру  в Електрон – атомі,  форму якого і підтримує зовнішній тиск Ефіру.

Тороїд з повітря можливо і зараз побачити, це  так званий  «Ящик Вуда» , такі експерименти уже ставились, і він може переміщатись у просторі на великі відстані зберігаючи форму .

Та немає нічого вічного у Космосі , Всесвіті  через мільярди років цей рух Ефіру в тороїдах Електрон – атому  сповільнюється  і частки Ефіру розлітаються з Електрон – атому . Через це  матерія перестає існувати як така  це і є туманності Всесвіту  де матерія розпадається на частки Ефіру  це є радіація Всесвіту.


 


 

Закінчення  читати  у  – Частина  2

 

 На -       http://antis.at.ua/publ/teorija_kraplja_vsesvitu_efiru_chastina_2/1-1-0-5#

 


 


 

Категорія: Мої статті | Додав: Змій (20.10.2013)
Переглядів: 2732 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0