Понеділок, 15.10.2018, 12:55
| RSS

ANTI'S

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Портфель інвестиційних пропозицій.

                                Вітаю     Вас.

    Маю для Вас декілька пропозицій для інвестування в Радіо Електронну Промисловість України  , на мою думку найбільш перспективну галузь економіки у всьому світі.

    Про те, що може   відродити Радіо – Електронну промисловість України . Що  зараз є найбільш фінансово вигідним для відновлення виробництва.  

     Це електронна книжка «FILIN» , заявку до Держпатенту подав ще у 1995 році .

     Електронна книжка «FILIN» за формою та розміром є копією звичайної друкованої книги . Роки показали, що такий формат є найбільш  досконалий для отримання інформації, дозволяє налаштуватись кожному, найбільш сприятливе розташування  пристрою  для читання . 

    Тому як читати , з монітора на столі , це змушує піднімати очі , що призводить до швидкого вломлення  очей  .

     Електронна книжка «FILIN»   за формою це звичайна книжка та має фантастичні можливості .  Вибір розміру шрифту , а це не потрібні окуляри для читання. Голосовий режим  дозволяє слухати книжки , тільки  в Україні до мільйону людей з майже відсутнім зором .

   Саме головне вирішив проблему з захистом авторських  прав, авторів книг, на продажу їх творів в роздрібні мережі торгівлі.

     А  саме, в електронні книжці «FILIN» є пристрій для запису  книг на пластикові карточки. Пристрою зовнішньої  пам’яті «ANTI`S-BOOK», яка буде продаватись споживачам через торгові мережі  .І кожен автор може сам продавати свої твори .

   Електронна книжка «FILIN» дозволяє вирішити   проблему з викривлення   хребта  у дітей молодшого віку ,через важкі портфелі з книгами, зараз це дуже важлива проблема .

    Розробив методику постійного відображення на екрані монітора інформації  , яка дозволяє виводити інформацію на екран без повтору зображення , тобто екран немає частоти зміни зображення , Держпатент 1995 рік.

   Розгорнувши мережу зв’язку  «ANTI`S» можливо надавати Абоненту послугу перегляду вибраних ним телепрограм телеканалів . І телебачення в нині існуючому виді вважаю скоро зміниться , і  сам Абонент буде вибирати, що ,і коли йому дивитися . Електронна книжка «FILIN» може надати ці послуги.

    Тільки  в Україні,  потреба на електронні книги «FILIN» сягає більше 10 мільйонів штук. Враховуючи що постійно змінюється мода на форму та функціональні можливості , та гарантійний термін  роботи радіо  електронних приладів становить 1 – 3 років . Випускати  електронну книжку «FILIN» можливо не один десяток років.

Ціна однієї  електронної книги FILIN знаходиться в межах 700 -  1500 грн. Взявши середню ціну приблизно в 1000 гривень на одну електронну книгу FILIN отримаємо річний обіг коштів в   3.333   мільярди  гривень . Приблизно 416 мільйонів доларів .

   Друга розробка, система мобільного зв’язку «ANTI`S», Алгоритм зв’язку який є конкурентний до нині існуючих мобільних систем зв’язку.

   До Держпатенту заявку подав у 1994 році , тоді мобільний зв'язок був у початковому стані. 

    Номер абонента в системі   «ANTI`S» є унікальний , неповторний . Номерів  є 320 мільярдів, більше 50 номерів на кожного жителя планети Землі , номери мають територіальний поділ , і  є іменні у Абонентів .

      Номер абонента базується на частотно - кодовому алгоритмі і використовує 50 фіксованих частот . Кожен сигнал номера Абонента складається з комбінації 4 з 10 частот , що дає 209 неповторних комбінацій з яких використовується 200 комбінацій, а 9 комбінацій є запасними, системними . Номер Абонента має таку форму :

     000          200          400          600        800

  Держава    Область      Район    Поселення   Номер Абонента

   Зв'язок абонентів в системі   «ANTI`S»  відбувається як через ретранслятори Базової Системи Поселення (БСП) , як в усіх нині існуючих  мобільних системах зв’язку, так і напряму між Абонентами , безоплатно. Тобто в межах дії передавачів Абонентів зв’язок може бути  безкоштовним. Це дозволяє телефонізувати усі міста та села мобільним зв’язком  .

    Також через  Базові Системи Поселення  , які є головними в системі   «ANTI`S», надаються послуги ретрансляції телевізійних каналів на Інтернет послуг зв’язку, та ведеться , зв'язок з Абонентами у будь яких інших  операторів зв’язку.

    Уся інформація Абонентів в системі «ANTI`S» передається в кодованому виді , з постійною заміною коду . Також Абонент сам може додатково кодувати свою інформацію , це унеможливлює наявну на сьогодні проблему несанкціонованого прослуховування переговорів в мережі мобільного зв’язку . Також є функція коли Абонент може отримувати послуги зв’язку не реєструючись в БСП , тобто з допомогою радарів неможливо встановити місце знаходження Абонента . 

     Маючи в Україні технології будівництва ракетоносіїв можливо розгорнути зв'язок на усю планету Земля  , для цього також вирішив проблему з швидкістю передачі даних , вона величезна.

    В системі «ANTI`S» можливо мати прототип Інтернету ,кожен номер Абонента в системі «ANTI`S» має 320 мільярдів сторінок, фактично весь Інтернет на одному номері Абонента. 

    Використання методу Частотно Імпульсної Передачі інформації, мною розробленого, дозволяє для прикладу ,в  діапазоні ефірних частот 300-350 мГц (рухомий зв'язок за рішенням МККР), мати 500 000 каналів зв’язку з сумарною швидкістю 1 622,5 тБод.

При використанні вищих радіо частот кількість каналів ,та швидкість збільшується пропорційно.

    Використання військовими  системи  зв’язку  «ANTI`S» дозволяє мати постійний зв'язок ,тому як  система   «ANTI`S» не потребує єдиного  центру керування , і  не може бути заблокована шляхом виводу його з ладу  .

   Наступне .   Алгоритм кодування інформації який дозволяє мати безмежну кількість кодів кодування – декодування інформації , Держпатент 1994року.

     Код це рядок цифр, на приклад : код з 10 цифр  3,5,1,6,9,8,2,4,7,10 має 3 628 800 комбінації кодів .

     Код з 10 в 50 степені вважається  недоступний для несанкціонованого доступу , декодування .

     Код з 100 цифр сягає 9*10 в 157 степені комбінацій кодів .

    Для порівняння у всесвіті усього 10 в 80 степені атомів .

  Є напрацювання про інвестиції у ці проекти , та ця робота потребує гурту людей які хочуть працювати , а з цим в Україні нажаль проблеми. Ми хочемо зараз,  бігом , і багато, не працюючи …

    При потребі надам  будь які пояснення .

    Чекаю на запитання .

                         Петро Побережний

        Червень  2010 року

e-mail: antis2010@meta.ua

  http://www.antis.at.ua

      Тел. 0 4338 2 17 04     Моб.    0 097 947 04 59

           Україна   22000   

           М. Хмільник

           Вул.  Степана Руданського 4            


Категорія: Мої статті | Додав: Змій (02.08.2010)
Переглядів: 449 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0