Понеділок, 15.10.2018, 12:54
| RSS

ANTI'S

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Теорія - Крапля Всесвіту Ефіру . - Частина 2

Світло та  електрика  Ефіру

 

 

Усі ми  користуються  електрикою,   їсти варимо і комп’ютери на електриці працюють та й досі нема пояснення класичною наукою, а  що то таке електрика . Також ніде не міг знайти пояснення   чому , дивлячись у темряві на місяць, зорі, бачу їх світло  біля мене стоять інші люди вони теж бачать світло  , а між нами темрява ??? Нічого не видно.

Чому  це так , довго не міг собі пояснити. Чому світло,  особливо від повного Місяця, засліплює , а біля тебе темрява.

Щось подібне у середині 80 років минулого століття спостерігав і з електрикою , змайстрував потужний пристрій для освітлення, тиристори були на 160 ампер. Коли підключив їх до пристрою, то попросив щоб  ввімкнули  електрику  і тут я почув як хтось  вмикає та вимикає напругу,  відчуття було таке  як хтось б’є молотком по радіаторах тиристорів, попросив щоб не перемикали електрику, та почув , що усе працює , а вони не вимикають напругу.

Тоді вперше я почув силу електрики  котра просто була подібна до ударів молотком по металу.

Світло ніяке у Всесвіті не літає, це через сам Ефір передається коливання від зірок , джерела коливань. Одна частка Ефіру може передавати це коливання у різні боки  практично залишаючись на одному місці і ця вібрація Ефіру на нашому людському  унікальному оці перетворюється у «світло» ,  на тілі перетворюється у тепло, на листочку у життя . Різні діапазони коливань це і є підтвердження того що передається коливання Ефіру , а не летить світло в фотонах . Тому як мали б існувати фотони різних частот, від інфрачервоного до рентгенівського та гамма  випромінювання ,  фотона як такого   просто не існує у Всесвіті  , як це  кому не дивно  та то є так  …

Кажани вночі використовують властивість ультразвуку повітря для орієнтування, дельфіни воду. За рахунок вібрації молекул води та повітря вони орієнтуються у просторі і цей простір для них є прозорим, як для нас небо   на котрому нам   сяють зорі.

Пам’ятаєте   вислів «життя то рух» ,  усьому живому потрібно не світло, а удари Ефіру , тепло , вібрація яка  і народжує  та підтримує життя та  гріє нас. Це як у більярді коли усі шарі виставити в ряд і ударити по першому , то усі шарі передадуть  удар на крайню кулю , самі залишившись на місці.

Тому і  електронів нема ,  у електричних дротах  ніхто там не літає , а лишень Електрон - атоми  з якого і складається матерія, метали зокрема , передають кінетичну енергію руху один одному . Тому і  нема ніяких рідких, вільних  електронів у металі,  і тоді визнавши це усе з’являється пояснення що є таке  електрика. Всесвіт насправді  дуже просто організований, якби він був за книгами класичної науки, то він навіть не народився б , яка сила може змусити вибухнути Всесвіт ??? Це ж скільки потрібно вибухівки, та де її взяти коли Всесвіт ще не існує і що його ще й потім має змусити зжатися його назад -  Ефір ???

Так само радіо, електромагнітна передача сигналу від передавача до приймача не стає хвилею , це передається коливання сигналу через Ефір , на приймачі  ці коливання регіструються і перетворюються у первинний сигнал . Приклад - звук  через мікрофон перетворюється у електричний сигнал який через передавач передається на приймач який в свою чергу перетворює електричний  сигнал через динаміки в звук. До речі  звук теж передаються за таким саме принципом, через передачу вібрації  через  повітря, воду , метали. Тому немає ніякої проблеми в пояснені  як електромагнітна хвиля може мати властивості і матерії  і поля, тому що  є лишень передача коливань через Ефір від передавача до приймача сигналу , ніякі хвилі не літають у просторі. Тому і є проблеми  з передачею радіо, електромагнітних сигналів на певних радіо частотах  через середовище,   таке як  повітря, вода, земля , каміння . На саму передачу сигналу впливає наявність Ефіру та властивості Електрон - атома матерії, тому і є добрим ретранслятором сигналу фольга з усіх металів  , у них  мало вільного  Ефіру в їх структурі  матерії, тому вони погано пропускають електромагнітний  сигнал через себе , а є дзеркалом для коливань Ефіру.  Можливо тому і дзеркало Козирева  -(13) , дозволяє ретранслювати сигнали людини, воно їх багаторазово підсилює та концентрує.

 

 

Вогонь .


 

 


 

Вогонь, вивільнення Ефіру з матерії –(11) 

 

Вогонь є найпростішим доказом Ефіру, його можна і побачити і відчути, те без чого людина не вижила б на Землі . Ефір може ставати матеріальним  -  листок, стебло, дерево, тіла живих істот  , вибухівка  це і є  Ефір, котрий при терті , підпалі , ударі вивільняється, горить та вибухає . Янтар – твердий Ефір !!!  Нафта та газ знову з’являється у пустих , викачаних свердловинах , Ефір вивільняється з матерії  створюючи рух, палить  та гріє усе кругом. Формули, пояснень вогню досі немає у класичної науки.  Ядерні вибухи теж є вивільнення Ефіру з матерії  у яких є нестабільна будова Електрон – атомів , радіація це і є залишки зруйнованих тороїдів Електрон – атома.  Зрозумівши це можливо навчимось деактивувати радіацію, а це є зараз дуже актуально  у зв’язку з великим територіями зараження землі  від видобутку урану , катастроф на АЕС  та вибухів  атомних бомб.

 

Газ , рідина , тверде тіло матерії .

 


 


 


 

Матерія у різних формах – газ, рідина, тверде тіло. –(12)

 

Стан  матерії  залежить  від структурних властивостей матерії з  Електрон – атомів   та її температури,  тому одна  матерія може  набувати  твердого стану , рідкого , газу та плазми коли уже змінюється структура самої  матерії , технологія ECAT Андреа Россі – (15).

Вага тіла на Землі залежить від густини самої матерії, матерія котра не пропускає через себе Ефір  чим змушує його тиснути на нього з більшою силою. З боку Землі тиск Ефіру менший тому і прижимає Ефір матерію  до поверхні . Від температури матерії залежать її властивості  тому і випаровується  вода з льоду при нагріванні залишаючись водою, її щільність зменшилась,  зменшився і тиск Ефіру на неї , Ефір проникає у середину. Вода охолонувши у атмосфері  випадає  у вигляді краплі дощу , а то і шароподібного граду. 

 Абсолютний нуль температури 0 К (0 K = -273.15 °C ,  273.16 K = 0.01 °C)  це найбільша густина  матерії , так як можливо холод це і є прояв  тиску Ефіру , є його  максимальний тиск . Це також доведено  практично , коли охолоджувати метали рідким Гелієм то у них з’являється ефект левітації. Частки Ефіру не можуть пройти через матерію і  між ними відтворюється рівновага тисків Ефіру  зверху і знизу,  тому тіло починає висіти у просторі. Генератор Джона Серл теж використовує вплив на Ефірний тиск за допомогою постійних магнітів, причому теж понижується їх температура, вони замерзають .

Ефір , це таємне слово за котре стільки багато  було зламано людських доль, сама планета Земля через це зараз на межі виживання, та мовчати , не казати  людям що може статись лихо від НАС  самих , що  МИ  самі можемо зруйнувати Землю є для мене неприпустимою розкішшю , тому і кажу , «хто має вуха нехай чує, та потім не каже що  не чув».


 

 Джерела  інформації :

(1)- Исаак Ньютон об эфире. -

Источник -  Джеймс Кларк Максвелл. Речи и статьи. Перевод под редакцией В.Ф. Миткевича. Государственное издательство технико-теоретической литературы, М.-Л.:1940., стр. 222-223

http://ether.wikiext.org/wiki/Newton_1673

(2)- Дж.К.Максвелл. «Эфир». Энциклопедия Британника, 9-е издание (1878)

Maxwell, James Clerk (1878) “Ether”, Encyclopædia Britannica Ninth Edition, 8: 568–572 . -

http://ether-wind.narod.ru/Maxwell_Britannica_Ether_1878/

(3)- Крапля Всесвіту.  фото –

http://yak-prosto.com/yak-sfotografuvati-kraplyu-vodi/

(4)- Тороїд . фото –

http://dic.academic.ru/dic.nsf/bse/89808/Излучение

(5)- Планети сонячної системи. фото  -

http://ufology-news.org.ua/raznoe/razmer-vselennoj.html

 (6)- Співвідношення розмірів сонячної системи.  фото –

http://vseslova.com.ua/images/bse/0010/101063/1_big.jpg

(7)- Рыбников Ю.С. , «НЕКОТОРЫЕ ФУНДАМЕНТАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ МАТЕМАТИКИ, ФИЗИКИ, ХИМИИ »

 http://vserod.ru/problemi.html  

(8)- Чорна діра .  фото –

http://www.philoscifi.com/safaris/biz/black-hole

(9)- Формування тороїда. фото  -

http://pikabu.ru/story/yadernyiy_vzryiv_beyker_na_atolle_bikini_25_iyulya_1946_goda_152419

(10)- Тороїд газу у воді . фото  –

http://poselenie.ucoz.ru/publ/geopatogennye_anomalnye_zony_poisk_jivaya_zemlya/3-1-0-444

(11)- Вогонь, вивільнення Ефіру з матерії . фото  –

 http://www.russiannepal.com/огонь/

(12)- Матерія у різних формах – газ, рідина, тверде тіло. фото  –

http://yourworld.org.ua/sub_wonders/nature_wonders/ocean/1264-ajjsbergi-arktika-i-antarktika.html

(13)- Зеркала Козырева. Феномен времени

http://www.kramola.info/vesti/neobyknovennoe/zerkala-kozyreva-fenomen-vremeni

(14)-  Эфирный ветер (от Максвелла до наших дней) Ацюковский В.А.

http://knigi.tr200.biz/index.php?id=1739843

(15)- ECAT Андреа Россі   http://ecat.com/ 

(16)- Веретенников Сергей - Земля не вращается вокруг Солнца. Earth is not revolving arou -

http://www.youtube.com/watch?v=6sWgdtizDCU , ( www.youryoga.org


 


 


 

Категорія: Мої статті | Додав: Змій (18.10.2013)
Переглядів: 796 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0