Додаток до Порядку конкурсного відбору
інноваційних проектів
Електронна книга FILIN .
1.1. Побережний Петро Анатолійович
Телефон : 0 (4338) 2 - 17 - 04 Моб. 097 947 04 59 E-mail : 21704@ukr.net
Україна 22000 м. Хмільник в. Степана Руданського 4
1.2. Електронна книжка «FILIN» Держпатент 17,07,1995 №-95073345/2 (3165) за формою та розміром є копією звичайної друкованої книги . Роки показали, що такий формат є найбільш досконалий для отримання інформації, дозволяє налаштуватись кожному, найбільш сприятливе розташування пристрою для читання .
Тому як читання інформації з монітора на столі змушує піднімати очі , що призводить до швидкого вломлення очей при читані.
Електронна книжка «FILIN» за формою це звичайна книжка та має фантастичні можливості . Вибір розміру шрифту , а це не потрібні окуляри для читання. Голосовий режим дозволяє слухати книжки , в Україні до мільйону людей з майже відсутнім зором .
Уже існують програми прямого перекладу іншомовних книжок , що дозволяє отримати інформацію з книг усього світу . До речі сільські школярі мають обмежений доступ до комп’ютерної техніки та інформації , так от електронна книжка «FILIN» може виправити цю проблему доступу до інформації. Об’єм книжок які можуть бути постійно записані на електронні книжці «FILIN» немає меж , а використання мережі зв’язку дає доступ до усієї бібліотеки Вернадського, та інших бібліотек світу .
Саме головне вирішив проблему з захистом авторських прав, авторів книг, на продажу їх творів .
А саме, в електронні книжці «FILIN» є пристрій для зчитування книг з пластикової карточки пам’яті «ANTI`S-BOOK» яка буде продаватись споживачам через торгові мережі .
Також на пластикових карточках «ANTI`S-BOOK» можливо тиражувати музичні аудіо та відео твори , тому як вік дисків закінчується , і механіка відходить в історію.
Пластикова карточка «ANTI`S-BOOK» має пристрій зчитування , що дозволяє вставляти її будь якою стороною, в пристрій зчитування інформації.
Електронна книжка «FILIN» має функцію захисту ключем від використання її для ігор . Батьки, вчителі можуть встановлювати час та тривалість для ігор , також є можливість контролювання чи дійсно учень читає і скільки, та інше .
Екран , їх в електронній книжці «FILIN» один , два , або три, в залежності від модифікації , є сенсорний, на ньому можливо писати електронною ручкою . Електронна книжка «FILIN» буде перевіряти правильність написаного учнем. Та ще багато різних функцій про які ми сьогодні ще навіть не думаємо .
Електронна книжка «FILIN» дозволяє вирішити проблему з викривлення хребта у дітей молодшого віку ,через важкі портфелі з книгами, зараз це дуже важлива проблема .
Розробив методику відображення інформації «Екран» яка дозволяє виводити інформацію на екран без повтору, тобто екран немає частоти зміни кадру , зареєстровано в держпатент 1997рік.
А проблема екології , так можливо отримувати гранти від міжнародних природоохоронних фондів за збереження лісів від вирубувати для паперу.
Та й для дорослих електронна книжка «FILIN» є вкрай потрібною, для лікаря це усі хвороби , методи їх лікування ,та медпрепарати, усе під рукою , і нетреба бігти до бібліотеки . Юристам , державним - службовцям усі закони зі змінами з перших джерел. Студенти науковці мають доступ до усіх знань світу .
Розгорнувши мережу зв’язку , мною розроблену , «ANTI`S» можливо надавати Абоненту послугу перегляду вибраних ним програм телеканалів . І телебачення в нині існуючому виді вважаю скоро зміниться , і сам абонент буде вибирати, що ,і коли йому дивитися . Електронна книжка «FILIN» може надати ці послуги, та може стати пристроєм для відео та аудіо зв’язку , та передачі інформації користувачів між собою .
Ще з 1995 року чую , що це нікому непотрібно , а тим часом уже на нашому ринку є електроні книги азійського виробництва. Штат Каліфорнія у тому році впровадив програму про перехід на електронні книги навчання , і це дозволяє економити їм 350 мільйонів на папері. А в Україні потреба в електронні книжці «FILIN» сягає більше 10 мільйонів штук. Враховуючи що постійно змінюється мода на форму та функціональні можливості , та гарантійний термін роботи радіо електронних приладів становить 1 – 3 років . Випускати електронну книжку «FILIN» можливо не один десяток років.
Потреби в межах України 10 мільйонів штук і більше , не враховуючи потреби користувачів у зміні зовнішнього виду та функціональних можливостей. Взявши до уваги що надійна робота , гарантійний термін, радо електронного пристрою становить від 1 до 3 років , то за три наступні роки можливо поставити тільки на ринок України 10 мільйонів штук електронної книги FILIN.
При роботі у дві робочі зміни на день ,за 3 роки отримаємо 1530 робочих змін . Даний попит на електронну книгу FILIN можливо задовільними випускаючи за 1 робочу зміну 6536 штук. Нарік це 3 333 360 шт. Одну електронну книгу FILIN потрібно випускати за 4,41 секунди.
Ціна однієї електронної книги FILIN знаходиться в межах 700 - 1500 грн. Взявши середню ціну приблизно в 1000 гривень на одну електронну книгу FILIN отримаємо річний обіг коштів в 3.333 мільярди гривень . Приблизно 416 мільйонів доларів .
Взявши до розрахунку , що на оплату праці найманих працівників виділено 20% від обігу коштів . То на рік ця сума складе 670 мільйони гривень , при оплаті праці середньої зарплати в 5000 гривень на місяць, на рік буде в середньому 60000 гривень. Це дозволяє залучити 11167 працівників. Це становить в середньому 1.7 штук електронної книги FILIN на одного працівника в день .
1.3. Інженер електронік конструктор технолог .
2.1. 1.1.4. Електронна техніка
2.2. Електронна книга FILIN.
2.3. Потреби в межах України 10 мільйонів штук і більше , не враховуючи потреби користувачів у зміні зовнішнього виду та функціональних можливостей. Взявши до уваги що надійна робота , гарантійний термін, радо електронного пристрою становить від 1 до 3 років , то за три наступні роки можливо поставити на ринок України 10 мільйонів штук електронної книги FILIN.
2.4. В Україні не випускається жодного подібного продукту.
2.5. Подібну електронної книги випускає виробник SONI , та з відмінним використанням екрану.
3.1. Надання інформації користувачу з усіх джерел світу, в будь який час та будь якому місці його знаходження. Доступ до іншомовної інформації.
3.1.1. Надання інформації користувачеві в відео та аудіо режимі.
3.2. Оформлення заявки до держпатенту України. "Електронна книга FILIN" 17,07,1995 №-95073345/2 (3165) .
4.1. В м. Вінниці є три підприємства спроможні за короткий термін налагодити виробництво . Політехнічний університет має достатній науково інженерний потенціал для впровадження виробничого процесу.
5.1. В Україні практично не працює радіо електронна промисловість , конкурентів нема . А є зацікавленість у відроджені виробництва.
6.1. Споживачами електронної книги FILIN є усі люди . Практично потребу в електронні книзі FILIN має кожна людина для отримання інформації з надрукованих книг, журналів газет та таке інше , перегляду відео інформації , та отримання аудіо інформації. З розвитком комунікаційних систем , зокрема з мною розробленою системою зв’язку ANTI`S , користувач зможе обирати коли, і які переглядати телепрограми TV каналів , та вести спілкування з іншими користувачами .
6.2. Продаж через торгову мережу . Цільові закупівлі електронної книги FILIN з бюджету країни.
6.3. Гарантійний термін до 3 років , життєвий цикл товару до 5 років .
7.1. При випуску 5 тисяч продукту на день собівартість складе 350 - 520 грн.
8.1. Залучення інвестицій з НПІФ «Золота пенсія» , на руках в громадян України 50 -100 мільярдів доларів . Інвестор який ще й отримає робоче місце. Замовлення з бюджету країни на цільову поставку пристроїв електронної книги FILIN для держслужбовців та школярів . Отримання грантів за збереження лісів у зарубіжних природоохоронних організацій та урядових структур.
9.1. Найбільший ризик від «рейдерських» захоплень при налагодженій роботі виробництва. Велика проблема доступу до перших осіб в державному управлінні для вирішення поточних проблем . Уряди міняються кожен рік .
9.2. Попит на 3-5 років буде тільки зростати.
9.3. Електронна книга FILIN знімає екологічні проблеми з вирубкою лісів .
10.1. "Електронна книга FILIN" Держпатент 17,07,1995 №-95073345/2 (3165)
11. Безпека екології при виробництві продукту гарантується на дотримані технологічних нормативів . Радіо електронна промисловість немає великих об’ємів відходів у технологічному процесі виробництва. Та має можливість на переробку пристроїв радіо електронної промисловості в яких закінчився термін працездатності , для переробки, і використання матеріалів повторно у виробництві.