Субота, 15.06.2019, 23:26
| RSS

ANTI'S

Бізнес план FILIN

                                                       

                                                                         Додаток до Порядку конкурсного відбору

                                                                         інноваційних проектів

                                                                 БІЗНЕС-ПЛАН ІННОВАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ

 

                                                   Електронна книга FILIN .

1.1.  Побережний Петро Анатолійович

Телефон : 0 (4338) 2 - 17 - 04  Моб.  097 947 04 59          E-mail :  21704@ukr.net

 Україна  22000  м. Хмільник    в. Степана Руданського   4

       1.2.  Електронна книжка «FILIN» Держпатент    17,07,1995 №-95073345/2 (3165) за формою та розміром є копією звичайної друкованої книги . Роки показали, що такий формат є найбільш  досконалий для отримання інформації, дозволяє налаштуватись кожному, найбільш сприятливе розташування  пристрою  для читання . 

    Тому як читання інформації з монітора на столі змушує піднімати очі , що призводить до швидкого вломлення  очей  при читані.

     Електронна книжка «FILIN»   за формою це звичайна книжка та має фантастичні можливості .  Вибір розміру шрифту , а це не потрібні окуляри для читання. Голосовий режим  дозволяє слухати книжки , в Україні до мільйону людей з майже відсутнім зором .

    Уже існують програми прямого перекладу іншомовних книжок , що дозволяє отримати інформацію з книг усього світу . До речі  сільські школярі мають обмежений  доступ до комп’ютерної техніки та інформації , так от електронна книжка «FILIN» може виправити цю проблему доступу до інформації. Об’єм книжок які можуть бути постійно записані на електронні книжці «FILIN» немає меж   , а використання мережі зв’язку дає доступ до усієї  бібліотеки Вернадського, та інших бібліотек світу .

   Саме головне вирішив проблему з захистом авторських  прав, авторів книг, на продажу їх творів .

     А  саме, в електронні книжці «FILIN» є пристрій для зчитування книг з пластикової карточки пам’яті «ANTI`S-BOOK» яка буде продаватись споживачам через торгові мережі  .

   Також  на пластикових карточках «ANTI`S-BOOK» можливо тиражувати  музичні аудіо  та відео  твори , тому як вік дисків закінчується , і механіка відходить в історію.

    Пластикова карточка «ANTI`S-BOOK» має пристрій зчитування , що дозволяє вставляти її будь якою стороною, в пристрій зчитування інформації.

    Електронна книжка «FILIN»  має функцію захисту ключем від використання її для ігор . Батьки, вчителі можуть встановлювати час  та тривалість для  ігор , також є можливість контролювання чи дійсно учень читає і скільки, та інше .

     Екран , їх в електронній книжці «FILIN» один , два , або три, в залежності від модифікації , є сенсорний,  на ньому можливо писати електронною ручкою .  Електронна книжка «FILIN» буде перевіряти правильність написаного  учнем. Та ще багато різних функцій про які ми сьогодні ще навіть не думаємо .

   Електронна книжка «FILIN» дозволяє вирішити   проблему з викривлення   хребта  у дітей молодшого віку ,через важкі портфелі з книгами, зараз це дуже важлива проблема .

    Розробив методику відображення інформації «Екран» яка дозволяє виводити інформацію на екран без повтору, тобто екран немає частоти зміни кадру , зареєстровано в держпатент 1997рік.

    А проблема екології , так можливо отримувати гранти від міжнародних природоохоронних фондів за збереження лісів від  вирубувати  для паперу.

    Та й для дорослих електронна книжка «FILIN» є вкрай потрібною, для лікаря це усі хвороби  , методи їх лікування ,та медпрепарати, усе під рукою , і нетреба бігти до бібліотеки . Юристам , державним - службовцям  усі закони зі змінами з перших джерел. Студенти науковці мають доступ до усіх знань світу .

    Розгорнувши мережу зв’язку , мною розроблену ,  «ANTI`S» можливо надавати Абоненту послугу перегляду вибраних ним програм телеканалів . І телебачення в нині існуючому виді вважаю скоро зміниться , і  сам абонент буде вибирати, що ,і коли йому дивитися . Електронна книжка «FILIN» може надати ці послуги, та може стати пристроєм для відео та аудіо зв’язку , та передачі інформації користувачів між собою  .

    Ще з 1995 року чую ,  що це нікому непотрібно , а тим часом уже на нашому ринку є електроні книги азійського  виробництва. Штат Каліфорнія у тому  році впровадив програму про перехід на електронні книги навчання , і це дозволяє економити їм 350 мільйонів на папері. А в Україні потреба в електронні книжці «FILIN» сягає більше 10 мільйонів штук. Враховуючи що постійно змінюється мода на форму та функціональні можливості , та гарантійний термін  роботи радіо  електронних приладів становить 1 – 3 років . Випускати  електронну книжку «FILIN» можливо не один десяток років.

    Потреби в межах України  10 мільйонів  штук і більше , не враховуючи  потреби користувачів у зміні зовнішнього виду та функціональних можливостей. Взявши до уваги що надійна робота , гарантійний термін, радо електронного пристрою становить  від 1 до 3 років , то за три наступні роки можливо  поставити тільки на  ринок України 10 мільйонів штук електронної книги FILIN.

    При роботі у дві робочі зміни на день ,за 3 роки отримаємо 1530 робочих змін . Даний попит на електронну книгу FILIN можливо задовільними випускаючи  за 1 робочу зміну 6536  штук. Нарік це 3 333 360 шт. Одну електронну книгу FILIN потрібно випускати за 4,41 секунди.

     Ціна однієї  електронної книги FILIN знаходиться в межах 700 -  1500 грн. Взявши середню ціну приблизно в 1000 гривень на одну електронну книгу FILIN отримаємо річний обіг коштів в   3.333   мільярди  гривень . Приблизно 416 мільйонів доларів .

    Взявши до розрахунку , що на оплату праці найманих працівників  виділено 20% від  обігу коштів . То на рік ця сума складе  670 мільйони гривень , при оплаті праці середньої зарплати в 5000 гривень на місяць, на рік буде в середньому 60000 гривень. Це дозволяє залучити 11167 працівників. Це становить в середньому 1.7 штук  електронної книги FILIN на одного працівника в день .

   1.3.   Інженер електронік конструктор технолог .

   2.1.   1.1.4.  Електронна техніка

   2.2.   Електронна книга FILIN.

   2.3.  Потреби в межах України  10 мільйонів  штук і більше , не враховуючи  потреби користувачів у зміні зовнішнього виду та функціональних можливостей. Взявши до уваги що надійна робота , гарантійний термін, радо електронного пристрою становить  від 1 до 3 років , то за три наступні роки можливо  поставити на  ринок України 10 мільйонів штук електронної книги FILIN.

   2.4.   В Україні не випускається жодного подібного продукту.

   2.5.   Подібну електронної книги випускає виробник SONI , та з відмінним використанням екрану.

   3.1.   Надання інформації користувачу з усіх джерел світу, в будь який час та будь якому місці його знаходження. Доступ до іншомовної інформації.

   3.1.1. Надання інформації користувачеві в відео та аудіо режимі.

   3.2.    Оформлення заявки до держпатенту України. "Електронна книга FILIN"      17,07,1995 №-95073345/2 (3165) .

   4.1.  В м. Вінниці є три  підприємства спроможні за короткий  термін  налагодити виробництво . Політехнічний університет має достатній  науково  інженерний потенціал для впровадження виробничого процесу.

   5.1.   В Україні практично не працює  радіо електронна промисловість , конкурентів нема . А є зацікавленість у відроджені виробництва.

   6.1.   Споживачами електронної книги FILIN є усі люди . Практично потребу в електронні книзі FILIN має кожна людина для отримання інформації з надрукованих книг, журналів газет та таке інше  , перегляду відео інформації , та отримання аудіо інформації.  З розвитком комунікаційних систем , зокрема з мною розробленою системою зв’язку ANTI`S , користувач зможе обирати коли, і які переглядати телепрограми  TV каналів , та вести спілкування з іншими користувачами .

   6.2.   Продаж через торгову мережу . Цільові закупівлі електронної книги FILIN з бюджету країни.

   6.3.   Гарантійний термін до 3 років , життєвий цикл товару до 5 років .

   7.1.   При випуску 5 тисяч продукту на день собівартість складе 350 - 520 грн.

   8.1.   Залучення інвестицій з НПІФ «Золота пенсія» , на руках в громадян України  50 -100 мільярдів доларів .   Інвестор який ще й отримає робоче місце. Замовлення з бюджету країни на цільову поставку  пристроїв електронної книги FILIN для держслужбовців та школярів . Отримання грантів за збереження лісів у зарубіжних природоохоронних організацій та урядових структур.

    9.1. Найбільший ризик від «рейдерських» захоплень при налагодженій роботі  виробництва.  Велика проблема доступу до  перших осіб в державному управлінні для вирішення поточних проблем  . Уряди міняються кожен рік .

   9.2.    Попит на 3-5 років буде тільки зростати.

   9.3.    Електронна книга FILIN знімає екологічні проблеми з вирубкою лісів .

   10.1.  "Електронна книга FILIN"    Держпатент    17,07,1995 №-95073345/2 (3165)

   11.    Безпека екології  при виробництві продукту гарантується на дотримані технологічних  нормативів . Радіо електронна промисловість немає великих об’ємів відходів у технологічному процесі виробництва. Та має можливість на переробку пристроїв радіо електронної промисловості в яких закінчився термін працездатності , для переробки,  і  використання матеріалів повторно у виробництві.

    

 

                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                           
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0