Субота, 15.06.2019, 23:32
| RSS

ANTI'S

FILIN


                          Електронна книжка FILIN 

 

                "Електронна книга FILIN"    Держпатент    17,07,1995 №-95073345/2 (3165)

 За формою та розміром це звичайна друкована  книжка. Та має фантастичні можливості .  Вибір розміру шрифту , а це не потрібні окуляри для читання. Голосовий режим  дозволяє слухати книжки , в Україні до мільйону людей з майже відсутнім зором .

    Уже існують програми прямого перекладу іншомовних книжок , що дозволяє отримати інформацію з книг усього світу . До речі  сільські школярі мають обмежений  доступ до комп’ютерної техніки та інформації ,так от електронна книжка «FILIN» може виправити цю проблему доступу до інформації. Об’єм книжок які можуть бути постійно записані на електронні книжці «FILIN» немає меж   , а використання мережі зв’язку дає доступ до усієї  бібліотеки Вернадського, та інших бібліотек світу .

   Саме головне вирішив проблему з захистом авторських  прав, авторів книг, на продажу їх творів .

     А  саме, в електронні книжці «FILIN» є пристрій для зчитування книг з пластикової карточки «ANTI`S-BOOK» яка буде продаватись споживачам через торгові мережі  .

   Також  на пластикових карточках «ANTI`S-BOOK» можливо тиражувати  музичні та відео  твори , тому як вік дисків закінчується , і механіка відходить в історію.

    Пластикова карточка «ANTI`S-BOOK» має пристрій зчитування , що дозволяє вставляти її будь якою стороною, в пристрій зчитування інформації.

    Електронна книжка «FILIN»  має функцію захисту ключем від використання її для ігор . Батьки, вчителі можуть встановлювати час  та тривалість для  ігор , також є можливість контролювання чи дійсно учень читає і скільки, та інше .

     Екран , їх в електронній книжці «FILIN» один ,два або три, в залежності від модифікації , є сенсорний,  на ньому можливо писати електронною ручкою .  Електронна книжка «FILIN» буде перевіряти правильність написаного  учнем. Та ще багато різних функцій про які ми сьогодні ще навіть не думаємо .

   Електронна книжка «FILIN» дозволяє вирішити   проблему з викривлення   хребта  у дітей молодшого віку ,через важкі портфелі з книгами, зараз це дуже важлива проблема .

    А проблема екології , так можливо отримувати безкоштовні гранти від міжнародних природоохоронних фондів за збереження лісів від  вирубувати  для паперу.

    Та й для дорослих електронна книжка «FILIN» є вкрай потрібною, для лікаря це усі хвороби  , методи їх лікування ,та медпрепарати, усе під рукою , і нетреба бігти до бібліотеки . Юристам , держ - службовцям  усі закони зі змінами з перших джерел.  А ціна такого пристрою в залежності від комплектації в межах 1 тисячі гривень , а з часом і дешевше ! 

    Розгорнувши мережу зв’язку  «ANTI`S» можливо надавати Абоненту послугу перегляду вибраних ним програм телеканалів . І телебачення в нині існуючому виді вважаю скоро зміниться , і  сам Абонент буде вибирати, що ,і коли йому дивитися . Електронна книжка «FILIN» може надати ці послуги.

    Ще з 1995 року чую ,  що це нікому непотрібно , а тим часом уже на нашому ринку є електроні книги китайського виробництва. Штат Каліфорнія у тому  році впровадив програму про перехід на електронні книги навчання , і це дозволяє економити їм 350 мільйонів на папері. А в Україні потреба в електронні книжці «FILIN» сягає більше 10 мільйонів штук. Враховуючи що постійно змінюється мода на форму та функціональні можливості , та гарантійний термін  роботи радіо  електронних приладів становить 1 – 3 років . Випускати  електронну книжку «FILIN» можливо не один десяток років.

    Економічне обгрунтування.

   За одну робочу зміну у 8 годин ,при випуску 1000 штук  електронної книги FILIN за зміну. Потрібна швидкість збірки та тестування 1 електронної книги «FILIN» , становить  28,8 секунди . Враховуючи вихідні субота , неділя та святкові дні ,в одному році  робочих днів буде 255 . Тоді річний випуск складе 255 000 штук електронної книги «FILIN» .

    Потреби в межах України до 10 мільйонів  штук , не враховуючи  потреби користувачів у зміні зовнішнього виду та функціональних можливостей. Взявши до уваги що надійна робота , гарантійний термін, радо електронного пристрою становить  від 1 до 3 років , то за три наступні роки можливо  поставити на  ринок тільки України 10 мільйонів штук електронної книги FILIN.

    При роботі у дві робочі зміни на день ,за 3 роки отримаємо 1530 робочих змін . Даний попит на електронну книгу FILIN можливо задовільними випускаючи  за 1 робочу зміну 6536  штук. Нарік це 3 333 360 шт. Одну електронну книгу FILIN потрібно випускати за 4,41 секунди.

     Ціна однієї  електронної книги FILIN знаходиться в межах 700 -  1500 грн. Взявши середню ціну приблизно в 1000 гривень на одну електронну книгу FILIN отримаємо річний обіг коштів в   3.333   мільярди  гривень . Приблизно 416 мільйонів доларів .

    Взявши до розрахунку , що на оплату праці найманих працівників  виділено 20% від  обігу коштів . То на рік ця сума складе  670 мільйони гривень , при оплаті праці середньої зарплати в 5000 гривень на місяць, на рік буде в середньому 60000 гривень. Що дозволяє залучити 11167 працівників. Це становить в середньому 1.7 штук  електронної книги FILIN на одного працівника в день .

    FILIN PROFI        

   

                      FILIN VIP

                     

    

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0