Субота, 27.04.2024, 14:55
| RSS

ANTI'S

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Розділ 2.1 - 3.3 -- 6 лист

Розділ 2.1

Напруга

Напруга  це є теж тиск  Ефіру, електрики. Так само як тиск газу, рідини напруга це є тиск  Ефіру в провідниках,  дротах від генератора до   лампочки. Електрика в провідниках, дротах не рухається там, не тече, передається  Ефір через матерію Електрон - атомів тих же металів. Зі швидкістю світла , тобто майже 300 000 м/с, передається імпульс тиску Ефіру у провідниках і в просторі. Так само як вода, рідина у трубах при закритому крані нетече, а знаходиться під тиском так само і електрика від генератора накачується тиск Ефіром котрий передається по провіднику і  стоїть там і лишень при замикані, приєднанні лампочки Ефір потече через лампочку та другий провідник або заземлений провідник.  Відбудеться кругообіг тиску Ефіру. Створюється замкнуте кільце в якому і передається тиск Ефіру, електрика то є рух по кругу , одного і того самого Ефіру.

При збільшені напруги, тиску Ефіру електрику потік  Ефіру простіше передавати на відстані, тому як через тонший провідник можна передати більшу кількість Ефіру.   Так само завдяки тиску, напруги електрики  відбувається трансформація електрики переліт Ефіру  у трансформаторі. Ефір через тороїд трансформатора перелітає у його магнітному полі, і тому не відбувається короткого замикання трансформатора.  Не існує ніякого реактивного та  активного  опору в трансформаторі, електрика , Ефір немає ні датчиків для виявлення  цього опору ні комп’ютерів, що б розпізнавати це є активний чи реактивний опір. Увесь лишній Ефір в разі відключення другої обмотки просто літає, крутиться в тороїді трансформатора.  Передавати електрику високої  напругу  від електростанцій,генератора електрики потрібно  в  ізольованих, моно -(цільних)  проводах, постійною електрикою,це збереже  Землю від втрати Ефіру у зовнішнє середовище та нагрівання повітря, це зекономить електрику, тиск Ефіру, тепло котре витрачено задля створення цього руху Ефіру по дротах.

 

 

Розділ 2.2

Ток, струм 

Ток, струм  електрики це є кількість Ефіру за одиницю часу котра проходить через одиницю тороїда Електрон атома матерії , того ж провідника.  При проходженні  току електрики , а насправді Ефіру відбувається подібні фізичні величини як  у рідини та газі, а саме, відбувається  так званий «гідро, газо -удар» коли тиск Ефіру розпочав рух по провіднику та дійшовши до кінця обірваного дроту не може рухатись далі то цей тиск Ефіру повертається назад по провіднику. Також можливо спостерігати такий ефект вирівнювання   провідника, від дії тиску Ефіру на  провідник. При проходженні току  по провіднику  відбувається його виправлення, вирівняння до прямої за для зменшення тиску Ефіру при русі електрики. 

Різні матерії мають різні властивості передачі  передавати ток, струм.  Найкраще передають електрику метали, та їх властивості по втраті тиску Ефіру на зовні є різними, найбільше втрачає Ефір на зовні вольфрам,  а золото та платина найменше втрачає Ефір на зовні.  

Розділ 2.3

Опір

Опір електриці це є неможливість, або зменшення  передачі тиску Ефіру через тороїд Електрон атому матерії.  Найбільший опір електриці має слюда, вона найменше набирає та  віддає Ефір в тороїд Електрон - атому.    

Опір електрики, це є  неможливість, перешкода, зменшення провідності  матерії  тороїда  Електрон - атому передавати Ефір через себе.  Тороїд  матерії при наявному на нього зовнішнього  тиску Ефіру передає  його з меншим тиском, практично він його трансформує . Так само як тиск зовні  не великого отвору  у балоні з газом немає того тику як у середині балону, так само і вода з ванни через невеликий отвір виливається повільно. Щодо до електро опору, опору тиску Ефіру то деяка матерія теж приймає та віддає цей тиск Ефіру через тороїд Електрон - атому за власними властивостями.    

 

Розділ 2.

Електричне та магнітне поле

Магнітне поле це є рух, політ Ефіру  кругом тороїда матерії.  Магнітне поле є первинне у Всесвіті. При проходженні  електричного току, струму , насправді Ефіру через провідник  по його Електрон - атомах матерії відбувається структуризація їх як одного великого магнітного поля в якому Ефір може вилітати  за межі тороїдів Електрон - атомів матерії.  Електричне поле подібне до магнітного тому як при походженні електрики по провіднику у ньому з’являється єдине магнітне поле. Магнітне поле у металах може зберігатись довгий період, без зовнішньої «накачки» електрики завдяки тому, що усі магнітні тороїди  матеріє структуруються  у єдиний тороїд. При створені постійного магніту  матерію  котру будуть робити постійним магнітом краще нагріти, додати Ефіру, щоб тороїди Електрон - атомів матерії легше розвернулись під зовнішнім електромагнітним полем.

 

Розділ 2.4

Діелектрик

Діелектрик,  матерія котра    приймає сторонній   Ефіру  до свого тороїда та не передає його  до сусідніх тороїдів Електрон Атомів матерії.  Тобто  накопичує та  зберігає Ефір  у своєму тороїді Електрон - атома, та не передає Ефір в одному напрямку,  від більшого тиску до меншого  у матерії.   Тороїди Електрон - атомів матерія в діелектрику розміщені в хаотичному порядку, можливо і в кристалічному, коли не відбувається передачі потоку Ефіру між їх тороїдами. Тороїд матерії має так званий вхід та вивід Ефіру в його польоті. Тож коли тороїди матерії  знаходяться один до одного вхід до входу то не відбувається передача, обмін Ефіром між ними. Діелектрик матерії не передає тиск Ефіру у напрямку від більшого тиску до меншого, а просто накопичує це тиск Ефіру у своєму тороїді і потім віддає його як тепло.    Також  деякі діелектричні матерії     використовуються як конденсатори, коли тиск Ефіру з металу перелітає на діелектрик , а потім, опісля повертається на метал.

 

Розділ 2.5

Електроємність

Електроємність це кількість Ефіру в одиниці матерії, у її тороїді. Електроємність це кількість Ефіру в батарейці, електроємність залежить від тиску Ефіру котрий спроможний утримувати тороїд Електрон - атому.  Також можливо розміщувати тороїди матерії у так звані кислоти, кислота це матерія у нестійкому стані , насправді це рідкий Ефір котрий вступає у взаємодію з будь яки тороїдом матеріє.  

 

Розділ 2.6

Конденсатор

Електричний  пристрій  з пластин металу та діелектрика між ними, котрий може накопичувати, зберігати  електрику, Ефір та віддавати її. Накопичення електрики відбувається у діелектрику,  у  їх тороїдах Електрон - атомів матерії.  Зарядити конденсатор можна як за допомогою подачі електрики, Ефіру так і  за допомогою тертя по діелектрику. Тиск Ефіру електрики переходить на тороїди матерії діелектрика, так і при терті руйнуються тороїди матерії діелектрика вільний Ефір переходить  до сусідніх   тороїдів матерії діелектрика.    Конденсатор насправді є електро батарейка, де можна зберігати вільний Ефір , електрику.

 

Розділ 2.7

Електро провідність матерії

Здатність передавати електрику , тиск Ефіру  в напрямку різниці його тиску на тороїди Електрон – атома матерії.  Електро провідність  мають усі метали,  різниця лишень у кількості   Ефіру  котрий вони втрачають як тепло та світло на зовні провідника.

 

Розділ 2.8

Магнітна індукція –  Магнітний потік, трансформатор - Діамагнетик та  парамагнетики

Багато назв  фізичних величин та вони  про одне теж.  Першопричина  усьому тороїд матерії котрий зародився у «чорній дірі» галактики.  Так само як і магнітне поле Землі  у вигляді тороїда по котрому літає Ефір від південного полюса до північного. Немає нічого унікального неповторного у Всесвіті усе базується на одних законах.  Магнітна індукція здатність втрачати  Ефір у зовнішній простір, відбувається трансформація Ефіру.   Трансформатор має металевий тороїд  на котрий намотані провідники, що   забезпечує    трансформацію, передачу електрики, Ефіру з одного провідника на другий без їх фізичного, безпосереднього контакту.  Трансформація Ефіру відбувається завдяки тому,  що первинний провідник підключений до електрики, тиску Ефіру і завдяки цьому створюється рух Ефіру в тороїді ,  частина цього Ефіру постійно втрачаються у зовнішній простір і тому знову поповнюється з провідника електрики це є так званий постійний ток, струм трансформатора. При замикані  вторинного провідника намотаного на трансформатор на лампочку,  відбувається рух Ефіру у другому провіднику за рахунок зменшення Ефіру у  тороїді трансформатора. Втрата Ефіру на лампочці при перетворені, трансформації її у світло та тепло  первинний провідник поповнює Ефір  у потрібній кількості від електрики. 

 

Розділ 2.9

Магніти

Кожен Електрон - атом матерії має  форму тороїда в котрому  Ефір рухається по кругових орбітах, з одного боку виходить з тороїда  матерії, а з другого входить у нього. Цей рух  є постійним допоки не зруйнується тороїд матерії.  Здатність  матерії  на рівні Електрон - атомів  структуруватися в кристали,  при яких з’являється  загальний рух Ефіру в тороїдах матерії. Приклад коли взяти декілька постійних магнітів то їх можна розмістити разом і цим збільшити, з сумувати їх магнітне поле в одне.    Та ніщо не стоїть у Всесвіті на місці , усе рухається тому з  часом при нагріванні магніту та охолоджені, при використанні його для утримання іншої матерії, проходження через нього стороннього  магнітного поля, властивості магніту змінюються.   Ефір з зовні може руйнувати кристали матерії магніту в результаті він може втратити магнітну величину свого поля. Тепло , вільний Ефір навпаки посилить  величину поля. Для того щоб надати магнітних властивостей матерії або її повернути потрібно нагріти матерію та помістити її у сильне магнітне поле, в результаті нагріву легше Електрон - атомам матерії розвернутись та стати постійним магнітом. Не усі метали можна розвернути у їх кристалічних структурах та зробити з них постійні магніти, багато металів після зняття стороннього поля  на них знову стають де магнітними. Це ті метали де тороїди їх Електрон - атомів можуть вільно крутитись у матерії і тільки зовнішній тиск Ефіру  змушує їх знову структуруватися  як постійний магніт,  той же алюміній, срібло та мідь.

 

Розділ 3.1

Електромагніти

Електрика не є  «різницею потенціалів», електрика це є рух тиску Ефіру від одного тороїду матерії до іншого, це є  направлена передача Ефіру в матерії.   Котра здатна віддавати та приймати сторонній Ефір на свої орбіти тороїдів матерії . Найкращими провідниками є метали. Золото, платина, срібло найкраще передає Ефір від тороїда матерії то тороїда, тиск Ефіру передається у цих металах з найменшим опором, та є метали такі як вольфрам  котрі  тиск Ефіру  передають один одному через тороїди їх матерії з втратою їх з своїх  тороїдів Електрон - атомів  на зовні. Втрата Ефіру на зовні можна спостерігати як тепло та різні частоти випромінювання, коливання такі як світло.   Хоча тепло це теж коливання певної частоти. Тому з допомогою металевого провідника, дроту з будь якого металу можна створити постійне магнітне поле з допомогою електрики тиску Ефіру. Тобто стороннього тиску Ефіру котрий можна пропустити через провідник і тим самим структурувати усі  тороїди Електрон - атомів матерії  у єдиний ланцюг. Котрі створюють кругом себе єдине магнітне поле. Намотавши дріт на металевий стержень можна створити єдиний тороїд  магнітного поля  котрий буде існувати за рахунок тиску Ефіру. Після припинення подачі електрики, тиску Ефіру магнітні властивості пропадають.

 

Розділ 3.2

Електро хвилі  контура

Електро хвилі контура це є практично Електромагніт і  в контурі відбуваються практично такі ж самі фізичні властивості.  Хвиля це є передача тиску. На морі хвиля води передається, біжить по морю за рахунок тиску вітру на неї. Так само у повітрі звук передається через  тиск на матерію повітря, ми можемо розмовляти та чути мову, звук від вибуху ми зразу бачимо, а потім з затримкою чуємо.   Бачимо світло швидше тому , що і світло так само це є передача коливань тиску  самого Ефіру, а  повітря є повільним передавачем,  багато звукових хвиль переходять у тепло для матерії. Багато тиску в повітрі втрачається, переходить у  тепло, в вільний Ефір, а от коливання  Ефіру в діапазоні світла передається з меншим опором. Будь які коливання у фізиці матерії відбуваються так само за рахунок передачі тиску Ефіру  від Електрон - атому матерії,  як то звук, так і коливань самого Ефіру як то світло. З допомогою тиску Ефіру в контурі, металевому провіднику певної довжини, можливо створювати коливання Ефіру певного діапазону коливань, частот, і передачу цього тиску Ефіру на зовні в  простір Ефіру Всесвіту. Швидкість передачі коливань світла та радіохвиль є постійна, тому вимірявши довжину провідника , дроту можна визначити його частоту яку він буде генерувати на зовні.      

Електро хвилі це є передача тиску, коливання Ефіру через сам Ефір. Так само передається усі види світла та радіо частот.  На певний діапазон частот, коливань  електро хвиль  у Всесвіті має вплив потужний генератор тиску Ефіру такий як зорі. Наше Сонце спроможне блокувати  передачу тиску Ефіру в певному діапазоні частот  за рахунок власного тиску Ефіру котрий воно, Сонце просто накачує в простір кругом себе в величезних розмірах. Тому сучасні системи радіо зв’язку переходять на високі діапазони коливань менш піддаванні впливу  тиску Ефіру від Сонця.       

 

Розділ 3.3

Механічні хвилі

Механічні хвилі можна спостерігати у руху самої матерії. Найбільш звичні механічні хвилі можна спостерігати як гойдання  дерев, їх гілля та листя від тиску вітру на них. Цей тиск вітру перетворюється у звук та тепло. Також механічні хвилі можна відчути і на дотик і та на слух як то коливання металевої рейки  від коліс потяга,  задовго до його проїзду можна відчути рукою і вібрацію, коливання самої рейки,  а згодом навіть і почути приближення потягу. Так само при землетрусі відчувається коливання Землі та звуку цього коливання. 

Будь яка матерія  спроможна передати тиск іншої матерії на неї до іншої сусідньої матерії, кинуте яблуко рукою пролетить   у повітрі та удариться об землю, трішки нагрівши повітря та зробивши ямку у землі. Якщо кинути з великою силою, швидкістю, тобто з великим тиском на матерію яблука то при падінні на землю  яблуко може витратити увесь цей тиск на нього на руйнування самого яблука.  Тобто енергія нікуди не зникає і ні звідки не з’являється, самий головний закон Всесвіту. 

Механічна хвиля котра має великий тиск може призвести до руйнування самої матерії,  тиск котрий руйнує  структуру матерії , зв’язки її тороїдів Електрон - атомів. Також є ефект резонансу, коли навіть при сторонньому тиску меншому за  для руйнування матерії відбувається резонанс  частот тисків на матерію, накладання зовнішнього коливання тиску на той котрий передається по самій матерії від одного її кінця до іншого.   Це призводить до накладання обох тисків один до одного, їх  суми тисків і матерія руйнується на рівні її Електрон - атомів.

 

Зміст    https://antis.at.ua/publ/lekciji_efir_vsesvitu_zmist_1_list/1-1-0-24

 

Категорія: Мої статті | Додав: Змій (02.09.2021)
Переглядів: 207 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0