Субота, 27.04.2024, 08:02
| RSS

ANTI'S

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Розділ 3.4 - 4.5 -- 7 лист

Розділ 3.4

Пружина

Таємне слово та горе  сучасної Класичної Академічної Науки світу.  Усі давно усе знають по пружини,  які вони бувають та яку саме потрібно куди поставити та як її розрахувати. Кожен мав діло з пружинами , в авто без них нікуди, тай загалом це є найуживаніший виріб людства. Та от проблема у тому що КАН не знає звідки береться сила котра повертає назад пружину у її первинний вид, стан. Хто пхає її на зад, яка сили? Звідки у ній,  пружині береться отой тиск котрий повертає  її у первинний стан, бо тиски, сила  нікуди не пропадає ж та нізвідки не береться.   То звідки ж береться той тиск, у чому заховано стільки сили, енергії, тиску,  що роками та пружина згинається та розгинається  та залишається пружиною. Щоб її зжати використовується пальне для моторів, щоб машина їхала, а яке пальне залито у пружину?

Як то недивно та пальне то є Ефір Всесвіту котрий залитий у тороїд матерії.  Зараз докладніше, метали тай не тільки, практично уся матерія, мають властивості об’єднуватись у кришталеву, структуровану решітку, форму  в яких тороїди матерії  структурується у взаємному існуванні. Тобто у вільній передачі  Ефіру між їх тороїдів матерії один одному. Це призводить до того, що в разі зовнішнього тиску на пружину сама пружина втрачає Ефір на зовні, вона нагрівається, вивільняються Ефір з матерії, виділяється тепло , а після зняття з неї зовнішнього тиску Ефір повертається назад з зовні в тороїди матерії і тим самим повертає пружину у первинний її стан. Так при роботі пружини з’являються багато тепла, Ефіру, вона стає теплою це і є тим тиском котрий використовує пружина для набуття первинного стану.

  

Розділ 3.5

Затухання коливань

Затухання коливань матерії відбувається за рахунок того, що матерія не може миттєво віддати зовнішній тиск на неї відразу, тому як цей тиск проходить по усій довжині матерії не миттєво , а за певний проміжок часу. Та від краю матерії повернутись у зворотній бік. Тобто тиск передався на останній тороїд матерії, частина його пішла на зовні тороїду у тепло, а частина  тиску Ефіру залишилась,  з’явилась різниця тисків в матерії, тому коливання передаються до іншого кінця матерії. І так ці коливання в матерії будуть до тих пір допоки увесь  сторонній тиск Ефіру на матерію не буде втрачено на зовні.   За цим принципом працюють і кварцові  кристали і в електроніці при подані на них електрики, тиску Ефіру. Тай найчастіше спостерігати за затуханням коливань можна на гілках дерев, котрі від пориву вітру ще довго гойдаються.

 

Розділ 3.6

Фази коливання

Фазові коливання це є видумана форма трансформації одної дії для використання її у тригонометрії.  Тобто можна рух будь чого по кругу  намалювати на площині. Рух валу генератора напруги по кругу можна описати синусоїдою, тобто зміну напруги на генераторі можна описати у часі неприривною лінією. Насправді електрика, напруга на генераторі може мати дві форми, перша коли електрика від нуля вольт до її максимуму  при обертанні вала генератора відбувається в одному напрямку, скажімо з ліва на право. Тобто такий рух електрики у проводах ми називаємо постійний струм, напруга. Та коли генератор має декілька одмоток генератора то відбувається ефект коли напруга починає рухатись по провідниках у перед і назад. Тобто той же  постійний струм, напруга рухається у зворот ньому русі від нуля до його максимуму, таку форму електрики ми називаємо змінний струм, напруга.   Цей рух Ефіру так само як і постійний має ті ж фізичні властивості, різниця лишень у тому , що тиск Ефіру в провідниках відбувається в одному напрямку у постійному струмі, напрузі та у двох напрямках у змінному струмі, напрузі. Тобто  змінний струм це є постійний струм у різних напрямках. Подібне відбувається і у механіці, там на валу закріплений механізм речага буде мати поступальний рух у перед і назад. Такий рух використовують для роботи помпи по відкачуваною води, в разі якщо поставити ще оди клапан на трубу з водою то вода буде відкачуватись в обох напрямках ходу   механізму речага. Подібне можна і використати у електриці, за допомогою діодів так званий змінну електрику можна перетворити постійну.

Фази коливання це є момент початку самого коливання котрий можна визначити та зафіксувати у часі. 

 

 

Розділ 3.7

Інтерференція хвилі

Кольорова райдуга у небі це що,  розподіл, розділення  фотонів, квантів,  та й розліт променю  світла у скляній призмі то там, що з’являються, народжуються  фотони, кванти різних частот? Чи ми бачимо той же Ефір тільки різної частоти коливання?

За формою  Електрон - атом майже круглий, також сама частка Ефіру кругла як і усе у Всесвіті, то удари круглих частин Всесвіту Ефіру спричиняють здвиг частоти від ударів, відстань прольоту до удару різна.

Подібне відбувається і при інтерференції світла і не тільки, а насправді будь якої матерії Всесвіту . Вібрація Ефіру матерії призводить до інтерференційних хвиль. Так як Електрон - атом та Ефір є за формою  круглими.

Та саме головне запитання запитань, а  як ми бачимо райдугу з боку? Світло, що має бокові , поперечні коливання, ми ж  бачимо усі кольори разом, і скільки б людей  не дивилось на райдугу і  до усіх доходить вібрація через Ефір з боку самої райдуги і коливання через Ефір відбувається в усі сторони від райдуги. Передається коливання від джерела до ока людини через Ефір.

Фотонів, квантів не існує у природі як таких, тому немає науки як  «квантова фізика» котра вивчає «кванти» світла, що вивчати ???, що вивчати коли того не існує у природі і Всесвіті …

 

Розділ 3.8

Ефект Допплера звуку

Відчуття різного звуку, вібрації повітря від сирени на машині котра проїздить біля нас є звичним проявом. При приближені машини відчуття частоти вібрації повітря буде  вище , а ніж при віддалені машини. Вібрація у повітрі відбувається, передається  з певною швидкістю, десь біля 330 метрів за секунду. Тож згадаємо - перший і найголовніший закон фізики, що ніщо  не береться з нізвідки і не пропадає в нікуди.   А саме частота з сирени на машині є постійною, тобто звук у сирені повторюється з певною періодичністю у часі. Частота самої сирени є постійна, а  машина додає свою швидкість до швидкості розповсюдження звуку у повітрі. Подібне можна спостерігати і у потязі котрий рухається зі швидкістю 100 км.год.,а пасажир у ньому іде зі швидкістю 5 км.год. То коли іти за рухом потягу то швидкість пасажира буде 105 км.год. , а іти проти руху потягу то швидкість пасажира буде 95 км.год., та це усе буде тільки відносно не рухомої дороги.   При цьому  потяг буде мати постійну швидкість у 100 км.год.   Якщо пасажир зможе рухатись  у потязі у зворот ньому його русі зі швидкістю 100 км.год то він може бути не рухомим відносно дороги, а швидкість потягу відносно пасажиру буде 200 км.год. Подібне відбувається і з звуком котрий ми чуємо від сирени котра приближується до нас та віддаляється від нас. Додається та віднімається швидкість самої машини. Якщо почати рухатись зі швидкістю машини то частота від сирени не зміниться.

Розділ 3.9

Розповсюдження електро хвиль

Ніякі електро хвилі не літають  у Всесвіті від передавача хвиль до приймача. Насправді передається вібрація, коливання, удати один об одного між Ефіром Всесвіту. Ефір котрий може просто стояти на місці та передавати вібрацію в усі сторони через себе. 

Радіо, електромагнітна передача сигналу від передавача до приймача не стає хвилею , це передається коливання сигналу через Ефір , на приймачі  ці коливання регіструються і перетворюються у первинний сигнал . Приклад - звук  через мікрофон перетворюється у електричний сигнал який через передавач передається на приймач який в свою чергу перетворює електричний  сигнал через динаміки в звук. До речі  звук теж передаються за таким саме принципом, через передачу вібрації  через  повітря, воду , метали. Тому немає ніякої проблеми в пояснені  як електромагнітна хвиля може мати властивості і матерії  і поля, тому, що  є лишень передача коливань через Ефір від передавача до приймача сигналу , ніякі хвилі не літають у просторі. Тому і є проблеми  з передачею радіо, електромагнітних сигналів на певних радіо частотах  через середовище,   таке як  повітря, вода, земля , каміння . На саму передачу сигналу впливає наявність Ефіру та властивості Електрон - атома матерії, тому і є добрим ретранслятором сигналу фольга з усіх металів, у них  мало вільного  Ефіру в їх структурі  матерії, тому вони погано пропускають електромагнітний  сигнал через себе , а є дзеркалом для коливань Ефіру.

 

Розділ 4.1

Оптика

Світло це є тиск, вібрація, коливання Ефіру Всесвіту від джерела світла, зірки того ж Сонця до ока людини, усе те що ми бачимо  є завдяки оптичній будові ока людини. Тобто око реагує на коливання частоти Ефіру в діапазоні 400-700 nm. Скло являється головним елементом оптичних пристроїв. Скло у формі півкулі може фокусувати вібрацію Ефіру, світло в одну точку, або розсіювати його на велику площу. Скляна пірамідка спроможна розкласти промінь світла по усьому його діапазоні частот. Відбувається це за рахунок круглої будови Електрон – атому скла. Також у світла долаючи Всесвіт  з’являється так зване «червоне відхилення» діапазону частот світла за рахунок круглого Ефіру Всесвіту. Дзеркало може міняти напрямок передачі світла.

 

Скло то є унікальна матерія котра складається з непрозорого піску та чорної сажі, та ще добавивши до цього тепло, Ефір матерія структурізується та стає «прозорою» для коливань Ефіру, сітла. Світло через скло не пролітає, світло взагалі не летить від зірки,  передається лишень вібрація, тиск Ефіру. Скло так само отримавши тиск Ефіру передає його на зовні майже без змін. 

 

Розділ 4.2

Інтерференція світла

Кольорова Райдуга у небі це що,  розподіл, розділення  фотонів, квантів,  та й розліт променю  світла у скляній призмі то там що з’являються, народжуються  фотони, кванти різних частот? Чи ми бачимо той же Ефір тільки різної частоти коливання?

За формою  Електрон - атом майже круглий, також сама частка Ефіру кругла як і усе у Всесвіті, то удари круглих частин Всесвіту Ефіру спричиняють здвиг частоти від ударів, відстань прольоту до удару різна.

Подібне відбувається і при інтерференції світла і не тільки, а насправді будь якої матерії Всесвіту . Вібрація Ефіру матерії призводить до інтерференційних хвиль. Так як електрон атом та Ефір є за формою  круглими.

Та саме головне запитання запитань, а  як ми бачимо райдугу з боку? Світло що має бокові , поперечні коливання, ми ж  Бачимо усі кольори разом, і скільки б людей  не дивилось на райдугу і  до усіх доходить вібрація через Ефір з боку самої райдуги,і коливання через Ефір відбувається в усі сторони від райдуги. Передається коливання від джерела до ока людини через Ефір.

Фотонів не існує у природі як таких, тому немає науки як  «квантова фізика» котра вивчає кванти світла, що вивчати ???, що вивчати коли того не існує у природі і Всесвіті …

 

Розділ 4.3

Дифракція

Дифракція    є подібною до  інтерференції світла, базується на тих же самих фізичних засадах. Різниця лишень , що дифракція це є рух світла, тиску Ефіру через перешкоди, завдяки яким тиски Ефіру набувають різних форм.

 

Розділ 4.4

Голографія

Здатність людського ока бачити  матеріальні об’єкти від яких відбивається світло в об’ємі. Тобто у ДВОХ площинах !!!

ГОРИЗОНТАЛЬНІ та ВЕРТИКАЛЬНІ. Не існує тривимірного Всесвіту , то лишень у Векторні Геометріє є ХYZ. Голографія буває також штучна,  завдяки людському оку і розподілу зображення через очки різних кольорів. 

 

Розділ 4.5

Світло взаємодія з матерією

Світло то є тепло. Тепло то є тиск, вібрація Ефіру Всесвіту, світло потрапляючи на матерію призводить до її нагрівання. Тобто тороїди Електрон – атомі матерії починають накопичувати додатковий Ефір у тороїді матерії та віддавати цей Ефір до  інших «холодніших»  тороїдів  матерії. Фольга, дзеркало  спроможні відбивати майже усе світло, тепло котре падає на них за рахунок будови   Електрон – атомів  металів. 

Шкільне запитання «а чому літом тепло, зимою холодно?» має таке пояснення. Земля має таку унікальну форму, розміри і таку унікальну відстань від Сонця, що створюється враження про штучність її створення.  Вода на Землі є основою біологічного життя, вода у її рідкій формі. Замерзла вода, або пар призводить до смерті біологічного життя. Земля має нахил власної осі обертання.  Завдяки обертанню навколо осі уся поверхня Землі має можливість отримувати тепло від Сонця, це дозволяє в середньому мати температуру у межах -20, + 20 градусів Цельсія. Якби швидкість обертання навколо осі була меншою то ця різниця температур була б  більшою. В разі відсутності обертання Землі навколо осі одна її сторона була б замерзла, а інша була б спалена високими температурами від Сонця. Також нахил осі Землі є унікальним, завдяки цьому нахилу відбуваються зміни пори року – зима, літо.

Земля летючи за Сонцем не летить по рівному кругу, а має витягнутий круг, підлітаючи ближче та відлітаючи далі від Сонця. Летючи за Сонцем Земля у її Північній півкулі є ближче до Сонця та там холодно там зима, аніж Південна Півкуля де тепло там літо.  То чому холодно на Північній півкулі, саме за рахунок осі Землі, Земля то є ближче до Сонця та завдяки нахилу осі Землі світло, тепло,  Ефір від Сонця обтікає Землю, можна сказати збувається з Землі, через різницю тисків Ефіру. Натомість на Південні півкулі світло , тепло Ефір від Сонця накопичуються один на другий через меншу різницю тисків Ефіру. На екваторі Землі постійно Ефір від Сонця поповнюється тому там стабільна температура, стабільний тиск Ефіру.

 

Зміст    https://antis.at.ua/publ/lekciji_efir_vsesvitu_zmist_1_list/1-1-0-24

 

Категорія: Мої статті | Додав: Змій (02.09.2021)
Переглядів: 209 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0