Розділ 4.6
Поглинання та випромінювання світла матерією
5 доказ Ефіру
Ще маю запитання до КАН про фотони, кванти «чому метал при нагріванні має різні кольори?», мали б бути і різні фотони котрі з нього вилітають, та головне запитання як вони вилітають з металу, то що метали є фотоно-кванто-народжувачами , тай що існують фотони, кванти різні у матерії металу, чи то вібрація Ефіру матерії Електрон - атому створює різні кольори при нагріванні металу теплотою, вогнем, насправді Ефіром.
Розділ 4.7
Дисперсія світла
3 доказ Ефіру
Кольорова Райдуга у небі це що, розподіл, розділення фотонів, квантів, та й розліт променю світла у скляній призмі то там що з’являються, народжуються фотони, кванти різних частот? Чи ми бачимо той же Ефір тільки різної частоти коливання?
За формою Електрон - атом майже круглий, також сама частка Ефіру кругла як і усе у Всесвіті, то удари круглих частин Всесвіту Ефіру спричиняють здвиг частоти від ударів, відстань прольоту до удару різна.
Подібне відбувається і при інтерференції світла і не тільки, а насправді будь якої матерії Всесвіту . Вібрація Ефіру матерії призводить до інтерференційних хвиль. Так як електрон атом та Ефір є за формою круглими.
Та саме головне запитання запитань, а як ми бачимо райдугу з боку? Світло що має бокові , поперечні коливання, ми ж Бачимо усі кольори разом, і скільки б людей не дивилось на райдугу і до усіх доходить вібрація через Ефір з боку самої райдуги,і коливання через Ефір відбувається в усі сторони від райдуги. Передається коливання від джерела до ока людини через Ефір.
Фотонів не існує у природі як таких, тому немає науки як «квантова фізика» котра вивчає кванти світла, що вивчати ???, що вивчати коли того не існує у природі і Всесвіті …
Розділ 4.8
Поляризація
Поляризація світла то повний БРЕД Класичної Академічної Науки, якщо її можна назвати наукою. Поляризація це проста передача коливань світла через перешкоди, от і усе.
Розділ 4.9
Подвійне переломлення
Це таж зміна напрямку світла в прозорій матерії, тому ж склі.
Розділ 5.1
Фотоефект
Здатність матерії під дією світла, тиску Ефіру змінювати структуру матерії. Майже уся матерія має властивості фотоефекту, такі як вицвітає камінь, фарба і т.д. .
Розділ 5.2
Радіоактивність
Радіація матерії це смерть самої матерії Всесвіту. Коли тороїди матерії Електрон – атома втрачають первинну кінетичну енергіє Ефірного вітру котру вони отримали при народжені матерії у центрі Галактики її «чорній дірі» або в результаті руйнування нестабільного тороїду матерії Ефір починає покидати, вилітати з тороїду матерії. Процес втрати Ефіру з тороїду може відбуватися на протязі великого проміжку часу. Втрата Ефіру і є радіацією матерії. Та знаючи її природу можна навчитись і захищатися від неї. Най перспективніше застосувати рух електрики по металу, щоб забирати «лишній» Ефір Всесвіту від впливу на біологічне життя.
15 лютого 2021 року Петро Побережний
Зміст https://antis.at.ua/publ/lekciji_efir_vsesvitu_zmist_1_list/1-1-0-24
|